Dolina spełnienia Amy Tan

ISBN:

Published:

ebook

735 pages


Description

Dolina spełnienia  by  Amy Tan

Dolina spełnienia by Amy Tan
| ebook | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 735 pages | ISBN: | 4.47 Mb

W wieku siedmiu lat dobrze wiedziałam, kim jestem: Amerykanką do szpiku kości, z urodzenia, zachowania i mowy, której matka, Lulu Minturn, była jedyną białą właścicielką prestiżowego domu kurtyzan w Szanghaju.Tak rozpoczyna się historia Violet,MoreW wieku siedmiu lat dobrze wiedziałam, kim jestem: Amerykanką do szpiku kości, z urodzenia, zachowania i mowy, której matka, Lulu Minturn, była jedyną białą właścicielką prestiżowego domu kurtyzan w Szanghaju.Tak rozpoczyna się historia Violet, jednej z głównych bohaterek „Doliny spełnienia”.

Jej pewność co do własnej tożsamości – oraz innych spraw – zostanie jednak poddana wielu próbom. Nieprzewidziany splot okoliczności sprawi, że jej życie zmieni się raz na zawsze i będzie zmuszona odegrać rolę, której się nie spodziewała…„Dolina spełnienia” to epicka opowieść o trzech pokoleniach kobiet złączonych pogonią za tytułowym spełnieniem, które dla każdej z nich oznacza co innego.

Wszystkie łakną miłości, wszystkie zostaną zmuszone do rozliczenia się z przeszłością (nie zawsze zgodną z tym, w co dotąd wierzyły) i wiele wycierpią, zanim odczarują błędne koło historii.Najnowsza, długo wyczekiwana powieść Amy Tan to także romans historyczny, pełen nierzadko pikantnych szczegółów z życia Szanghaju oraz chińskiej prowincji początku XX wieku.Najnowsza powieść Amy Tan jest dowodem na to, że dobre, zapierające dech w piersi rzeczy zdarzają się tym, którzy wystarczająco cierpliwie na nie czekają.

To nieopisana przyjemność móc po raz kolejny obcować z magicznym i niesamowitym światem stworzonym przez Amy.Lisa SeeAmy Tan tworzy specjalnie dla nas świat pełen wspaniałych kobiet z krwi i kości!„Glamour”Amy Tan pisze najlepsze sagi rodzinne na świecie! Warto było poczekać tych osiem lat!„Newsday”Najnowsza powieść Amy Tan napisana w charakterystycznym dla niej oszczędnym stylu pełna jest niesamowitych postaci, o których będziemy pamiętać jeszcze długo po zakończeniu lektury.

Matki i córki, silne kobiety stawiające czoło temu, co przynosi los, stworzone przez autorkę specjalizującą się w pisaniu o emocjach.„The New York Times Book Review”Tan opisuje ubiory, biżuterię i wnętrza – w najdrobniejszych szczegółach, ale żadne słowo nie jest tu zbędne. Fani autorki bez trudu rozpoznają tu tematy poruszane w jej wcześniejszych powieściach – relacje między matkami i córkami, kontrasty między kulturami, a wszystko to bardzo emocjonalne. Rzecz zdecydowanie warta przeczytania i podzielenia się z innymi.„People Magazine”Zmieniające się jak w kalejdoskopie losy głównej bohaterki wciąż nas zaskakują.

Amy Tan jest w dobrej formie.„Entertainment Weekly”Amy Tan (ur. 1952) to jedna z najbardziej cenionych, a zarazem najpopularniejszych pisarek amerykańskich. W swoich książkach często porusza temat złożonych relacji matek i córek oraz poszukiwania tożsamości, zarówno w kulturowym, jak i uniwersalnym wymiarze.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Dolina spełnienia":


technor.com.pl

©2014-2015 | DMCA | Contact us